20 grudnia 2021 Udostępnij

Gumtree UK daje impuls do rozwoju małych firm poprzez uruchomienie nowego konkursu

Gumtree UK uruchomiło konkurs Small Business Blast-Off Competition, który jest skierowany do przedsiębiorców i małych firm, które zostały najbardziej dotknięte restrykcjami lockdown, więc może być idealny dla fryzjerów!

Dzięki nagrodom pieniężnym i biznesowym, a także pakietom wsparcia dla przedsiębiorców z Wielkiej Brytanii, konkurs może być bodźcem dla małych firm, które wyszły z zamknięcia.

Partnerzy konkursu zapewnią pakiety "wspomagające", aby pomóc firmom stanąć na nogi po blokadzie - w tym dostawca bankowości biznesowej Tide, a także O2 Business, Builder.ai i SumUp.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. funtów, darmową aktualizację Tide Cashback na trzy miesiące, darmowy czytnik kart SumUp Air, darmową aplikację Builder.ai oraz 12 miesięcy darmowych danych, rozmów i SMS-ów na dowolny telefon od O2 Business, a także pakiet reklamowy na Gumtree (o wartości 3 tys. funtów). Przewidziano również dwa drugie miejsca, z których każde otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5 tys. funtów, darmową aktualizację Tide Cashback na trzy miesiące, darmowy czytnik kart SumUp Air, darmową aplikację Builder.ai oraz 12 miesięcy darmowych danych, rozmów i SMS-ów na dowolny telefon od O2 Business, a także pakiet reklamowy na Gumtree (o wartości 3 tys. funtów). Kolejnych 10 firm otrzyma pakiet Gumtree Blast-Off oraz pakiety Tide, O2 Business i SumUp Partners Blast-Off (bez Builder.ai).

Gumtree na własnej skórze przekonało się, jaki wpływ kryzys wywarł na małe i lokalne firmy, w szczególności na te, które oferują usługi zdrowotne i kosmetyczne w bliskim kontakcie oraz te w handlu detalicznym, z których wiele musiało całkowicie wstrzymać działalność w odpowiedzi na ograniczenia w całym kraju.

Konkurs rozpoczyna się w tym tygodniu i poszukuje mikro i małych przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii, które wykazały się wyjątkową innowacyjnością, sprawnością i duchem wspólnoty, radząc sobie z wyzwaniami ostatnich kilku miesięcy.

Hannah Rouch, chief marketing officer, Gumtree UK skomentowała: "Ten miniony rok był wyjątkowo trudny dla wielu przedsiębiorców i właścicieli małych firm. Widzieliśmy, że niektóre sektory zostały nieproporcjonalnie dotknięte restrykcjami związanymi z blokadą i wiele MŚP jest teraz na etapie, na którym potrzebują impulsu, który pomoże im stanąć na nogi i ponownie stanąć przed klientami.

"Naszym celem w tym konkursie jest właśnie to uczynić. Wiemy od wielu małych firm, które polegają na Gumtree, aby dotrzeć do ludzi w ich okolicy, jak wiele z nich pracowało i obejmowało swoją przedsiębiorczością, aby utrzymać swój biznes pomimo okoliczności. Chcemy ich uczcić i uzbroić ich w trochę dodatkowego wsparcia, aby rozpocząć lato i skorzystać z naszej podróży z zamknięcia."

Jak wziąć udział w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie, właściciele firm muszą nagrać dwuminutowe wideo wyjaśniające, jak poradzili sobie w ciągu ostatniego roku i jakie plany pomogą im zrealizować nagrody w 2021 roku. Panel sędziowski będzie szukał przykładów ducha wspólnoty, zaradności i innowacyjności. Właściciele firm mogą dowiedzieć się, jak wziąć udział w konkursie tutaj.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 16 maja 2021 r. Otwarte tylko dla firm zarejestrowanych/założonych w Anglii i Walii lub Szkocji, zatrudniających maksymalnie 15 pracowników i nie należących do kategorii wykluczonych. Kontakt biznesowy musi mieć ukończone 18 lat. Maksymalnie 1 zgłoszenie na firmę. Nagrody przyznawane są pod warunkiem, że zwycięzcy pomyślnie przejdą procedury weryfikacji kredytowej (lub inne wymagane kontrole), spełnią wymagania dotyczące kwalifikowalności i przystąpią do oddzielnego regulaminu nagród. Obowiązują pełne warunki udziału w konkursie.

Czytaj dalej

Zaproszenie dla wszystkich studentów: Weź udział w konkursie barberingowym Raw Talent, sponsorowanym przez VTCT

Bilety na BARBERFEST już w sprzedaży

Jak bardzo klienci są lojalni wobec swoich fryzjerów?

Mariusz Kulczycki

Redakcja supershape.pl