4 marca 2022 Udostępnij

Styl sklepu: Ruffians

Eleganckie wnętrza salonów fryzjerskich są istotnym elementem wrażenia, a Industville (www.industville.co.uk) ma wszystko, czego potrzeba do ich wykończenia. Ruffians powinien to wiedzieć! Najnowszy oddział Ruffians, pojawił się w jednej z najbardziej charakterystycznych i niezwykłych dzielnic Londynu - Shoreditch w sierpniu zeszłego roku. Fajne bary, niecodzienne ubrania i mnóstwo hipsterskich brodaczy z pewnością sprawiają, że ta osobliwa część Londynu jest idealnym miejscem dla Ruffians na otwarcie sklepu. Wnętrze jest wyraźnym ukłonem w stronę przemysłowej przeszłości tego miejsca; wcześniej była to rzeźnia, a teraz to dziwaczne miejsce zostało poddane pełnej kuracji Ruffians. Wykorzystanie odsłoniętej cegły i grubego, olejowanego drewna nadaje przestrzeni twardy, męski charakter, który został podkreślony poprzez zastosowanie wybranych projektów oświetlenia przemysłowego od Industville w kolorze mosiądzu. Bogate, złote odcienie mosiądzu w połączeniu z tradycyjnymi kształtami dodają przestrzeni luksusowej elegancji.

Dumą są dwa z ulubionych kształtów oświetlenia Industville. Klasyczna lampa Brooklyn Antique Flat Industrial Pendant Light jest umieszczona nad ladą, gdy wchodzisz do środka. Jej projekt nawiązuje do oświetlenia przemysłowego z początku XX wieku, zachowując klasyczne linie i odsłonięte okucia oryginałów. Każde stanowisko pracy oświetla kinkiet retro Vintage Round Shaped Barn Swan Neck wyłożony kafelkami na tylnej ścianie. Zainspirowana zabytkowym oświetleniem stodoły, ta szczególna lampa została zasłużenie przeniesiona do wnętrza. Obie lampy zostały zaprojektowane tak, aby pokazać ciepło żarówek w stylu Edison i wydobyć piękno ceglanego i drewnianego projektu Ruffians. Każdy z elementów wnętrza Ruffians pomaga wesprzeć ogólny wpływ i doświadczenie klientów, którzy są szczęśliwi, że mogą zapłacić 50 funtów za strzyżenie.

Get the Look
Brooklyn Antique Flat Industrialna lampa wisząca (góra)
Klasyczne linie i ręcznie wykonany abażur z oryginalnym wykończeniem przez wykwalifikowanych rzemieślników, dostępny w wykończeniu z mosiądzu, miedzi i ciemnego pewteru. Klosz ma średnicę 31cm, pleciony sznurkowy flex. Cena: £89.00.

Vintage Round Shaped Barn Swan Neck Retro Lampa Sconce ściany (Bottom)
Retro19 wieku stodoła światło mocowania z okrągłym ręcznie wykończone klosz. Dostępny również w kolorze pewter. Wysokość: 33cm/Średnica: 12cm/Project: 42cm. Cena: £89.00.

Sklep online dla oryginalnego, ręcznie wykonanego oświetlenia w stylu vintage i industrialnym, retro lamp wiszących sufitowych i ściennych oraz stołków barowych na www.industville.co.uk.

Mariusz Kulczycki

Redakcja supershape.pl