2 marca 2022 Udostępnij

Zdobywca tytułu Fryzjer Roku: O'Neill's Barber House

Zaledwie trzy lata temu Darren O'Neill patrzył, jak jego pracodawca, salon fryzjerski Gentry Grooming Co w centrum Manchesteru, odbiera nagrodę dla najlepszego fryzjera w konkursie English Hair and Beauty Awards. W zeszłym tygodniu wszedł na scenę, aby odebrać dwie główne nagrody na tym samym wydarzeniu dla swojego własnego zakładu, O'Neill's Barber House w Failsworth.

O'Neill's pokonał osiem nominacji z regionu północno-zachodniego, z których dwie pochodziły spoza centrum Manchesteru.

"Prowadzimy działalność dopiero od 22 miesięcy i zbudowaliśmy świetny biznes dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu. Zdobycie takiego uznania na tak prestiżowej imprezie jest czymś, o czym mogłem tylko marzyć" - mówi Darren.

Darren rozpoczął swoją karierę jako praktykant w Gentry Grooming Co w centrum Manchesteru, gdzie pracował przez kolejne dwa lata, po czym przeniósł się z powrotem do pracy w Failsworth, aby lepiej dopasować się do zobowiązań rodzinnych, a następnie powrócił do Gentry Grooming Co po raz drugi.

"Skończyło się na tym, że pracowałem na pełen etat w centrum Manchesteru, jednocześnie starając się dbać o moich lokalnych klientów w Failsworth," mówi Darren. Darren zdał sobie sprawę, że ma około 100 klientów w swoim telefonie komórkowym i postanowił otworzyć swój własny sklep z powrotem w Failsworth, gdzie teraz pracuje z praktykantem Jackiem i jego partnerką Verity, która prowadzi stronę administracyjną rzeczy. Zespół jest na etapie poszukiwania trzeciego fryzjera.

"Mój plan jest po prostu taki, aby się rozwijać. Chcę nadal uczestniczyć w seminariach, nawiązywać kontakty w branży, poświęcać czas i wysiłek temu salonowi i mam nadzieję otworzyć drugi salon" - mówi Darren.

FB @oneillsbarberhouse IG @oneillsbarberhouse T @oneillsbarberh1

Magdalena Olszak

Redakcja supershape.pl