26 listopada 2020 Udostępnij

Jak łączyć przedłużanie włosów metodą Luxy z włosami typu 4?

Klipsy do przedłużania włosów mogą być stosowane w celu uzyskania dłuższych, grubszych włosów dla różnych typów włosów. Pokażemy Ci, jak łatwo można łączyć przedłużanie Luxy Hair z włosami typu 3 lub 4. Ponieważ przedłużenia Luxy Hair wykonywane są w 100% z włosami ludzkimi, są one naturalnie proste. Jeżeli chcesz nosić włosy kręcone, oto poradnik, jak łączyć przedłużanie włosów z kręconymi włosami. W przeciwnym razie, przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się jak łączyć przedłużanie Luxy Hair z włosami typu 4 podczas noszenia prostych włosów.

Krok 1

Zacznij od świeżych, czystych włosów, a następnie wyszczotkuj je, aby usunąć wszelkie sęki i plątaniny. Następnie, albo wysuszyć włosy okrągłą szczotką, albo wyprostować je. Przed przystąpieniem do stylizacji termicznej, pamiętaj o użyciu środka termoochronnego, ponieważ włosy kręcone są zwykle naturalnie suche, a stylizacja termiczna może spowodować ich dodatkowe wysuszenie lub uszkodzenie. Nałożenie produktu termoochronnego przed stylizacją termiczną spowoduje zablokowanie wilgoci i zredukuje wszelkie uszkodzenia pasm włosów spowodowane wysoką temperaturą.

Krok 2

Zaczynając od karku, zbierz wszystkie włosy do tyłu głowy i zepnij je z drogi, pozostawiając odrobinę włosów na dole.

Krok 3

Natapiruj ten kawałek włosów i upnij go z boku na karku. Jest to pomocne, jeżeli masz krótsze włosy, aby nie przeszkadzały Ci one i tworzyły bardziej jednolitą mieszankę. Następnie, upnij wątek z 3 klipsami.

Krok 4

Ponownie odetnij włosy, około cala powyżej pierwszego odcinka i natapiruj je ponownie. Dzięki temu klipsy lepiej trzymają się włosów i zapobiegają przesuwaniu się wątku w ciągu dnia. Załóż kolejny wątek z 3 klipsami.

Krok 5

Kontynuuj dzielenie włosów na sekcje, tapirowanie i podcinanie wątku, aż do momentu, gdy podetniesz najszerszy wątek z 4 klipsami w najszerszej części głowy. W tym miejscu powinieneś się zatrzymać, w przeciwnym razie, jeśli włosy zostaną przycięte wyżej, wątki mogą się przebić.

Krok 6

Pozostaw kilka warstw oprawy na twarzy, a następnie przedziel włosy po jednej stronie brwi i załóż na bok 2 klipsy, aby nadać twarzy więcej objętości. Zrób to samo po drugiej stronie.

Krok 7

Na koniec, wypełnij wszystkie obszary, które wymagają większej objętości lub długości, za pomocą weftów z klipsem 1-clip. Teraz czas na stylizację!

Wskazówka: Jeżeli posiadasz urządzenie do przedłużania włosów Deluxe Hair Extensions Styler, możesz stylizować lub skręcać włosy przed ich przycięciem, a następnie po prostu dodać do nich swoje naturalne włosy, aby je wkomponować.

SHOP DELUXE HAIR EXTENSIONS STYLIDER

Krok 8

Po przycięciu wszystkich wątków włosów, natapiruj je na szczycie głowy, aby nadać im więcej objętości i całkowicie ukryć wszystkie klipsy.

Krok 9

Szczotka do przedłużania włosów Loop Hair Extensions. Szczotka do przedłużania włosów z serii Loop Hair Extensions zapewnia, że włosy nie ciągną się i nie zahaczają o nasadę, ponieważ włosie ma unikalne pętle, które z łatwością przesuwają się po wątku.

SZCZOTKA DO PRZEDŁUŻANIA WŁOSÓW W PĘTLI SKLEPOWEJ

Krok 10

Dodaj trochę więcej środka termoochronnego, aby chronić swoje włosy do przedłużania. Aby uzyskać efekt plażowej fali, użyj lokówki o rozmiarze beczki 1 - 1 ½ cala. Pozwoli Ci to uzyskać naturalnie wyglądającą mieszankę.

To jest to! Poeksperymentuj z kokiem o dużej objętości, fryzurą z chustą na głowie, a nawet klipsami w stylu retro z motylkiem, aby zakończyć ten look.

Dorota Kozłowska

Redakcja supershape.pl