28 listopada 2021 Udostępnij

O włosy którego angielskiego piłkarza proszą klienci?

Euro 2020 rozpoczęło się, a jeden z salonów fryzjerskich zarabia na prośbach o fryzurę jednego piłkarza - Phila Fodena z Euro 96.

Zespół z Mister Barbershop w Stockport, Greater Manchester, który znajduje się w pobliżu miejsca, gdzie dorastał angielski piłkarz Phil Foden, już odkrył, że fani są zdesperowani, aby pokazać swoje wsparcie poprzez nową fryzurę Phila. Phil (na zdjęciu poniżej), który jest piłkarzem Manchesteru City i Anglii, zainspirował się kultową fryzurą Paula Gascoigne'a z Euro 96 i rozjaśnił włosy na blond.

Właściciel Mister Barbershop Adam Home powiedział naszemu siostrzanemu magazynowi HJ na wyłączność: "Radziłbym fryzjerom i barberom, aby umieścić zdjęcia na swoich kanałach mediów społecznościowych, które pokazują wygląd włosów Phila Fodena i powiedzieć 'czy chciałbyś mieć podobne cięcie lub kolor włosów?".

Adam i jego zespół zostali również przedstawieni w Sunday Mirror i powiedział gazecie: "Mieliśmy wielu młodych chłopaków przychodzących do nas, aby mieć włosy ścięte jak Phil Foden. Pomyśleliśmy, że zrobimy dodatkowy krok i przefarbujemy nasze. Ponieważ Phil dorastał tuż przy drodze, pomyśleliśmy, że byłoby wspaniale uzyskać jego wygląd."

To nie tylko salony z Manchesteru, które biorą udział w akcji, ponieważ Saint Barber Shop w Bishop Auckland, Co Durham są również proszone o zapewnienie swoim klientom wyglądu Phila Fodena.

Saint Barber Shop właściciel Connor Lowes wyjaśnił wiele z jego klientów poprosił o wygląd Foden. Powiedział: "To wygląda wicked i młodzi wydają się naprawdę podoba. Miałem to zrobione, jak również. Foden to jest człowiek."

Czy teraz nadszedł czas, abyś pokazał swoje wsparcie dla Anglii w piłce nożnej na swoich kanałach społecznościowych i zachęcił swoich klientów do przygód z włosami na sezon piłkarski?

Czytaj dalej

Gratulacje dla finalistów konkursu barberingowego Raw Talent!

American Crew All-Star globalni zwycięzcy ogłoszeni

Modern Barber Awards - czego się spodziewać

Magdalena Olszak

Redakcja supershape.pl