26 grudnia 2021 Udostępnij

Hair & Barber Council współpracuje z Salon Owners United

Hair & Barber Council (HBC) wraz z Salon Owners United (SOU) nawiązują współpracę w celu dalszego wzmocnienia i wzmocnienia głosu profesjonalistów z branży fryzjerskiej w Wielkiej Brytanii.

Jako jedyny organ ustawowy dla sektora, prowadzący kampanię między innymi na rzecz obowiązkowej rejestracji branży, Hair & Barber Council kontynuuje swoją pracę z przemysłem i rządem reprezentując 10,500 zarejestrowanych członków, członków stowarzyszonych i korporacyjnych, a wraz z Salon Owners United 5,500 członków, będą ściśle współpracować, aby zapewnić, że głos naszego sektora jest słyszalny.

Keith Conniford, registrar i CEO Hair & Barber Council powiedział: "Jesteśmy zachwyceni bliską współpracą z Collette Osborne i członkami Salon Owners United, którzy dzielą tę samą pasję i misję, aby zapewnić, że nasz sektor osiągnie profesjonalny status, którego zarówno potrzebuje, jak i na który zasługuje. Bardzo podziwiamy ogromne zaangażowanie Collette i energię, jaką ma dla naszej branży, wraz z wiedzą i doświadczeniem, jakie wnosi, wraz ze swoimi członkami, do tej współpracy.

"W oparciu o wzajemne cele i zaufanie, bez innej agendy niż poprawa naszej wspaniałej branży, naszym wspólnym celem jest to, że ta współpraca będzie się rozwijać i stanie się bardziej formalna w nadchodzących miesiącach. Nasza branża została ogromnie dotknięta przez Coronavirus i nigdy wcześniej branża nie potrzebowała bardziej zjednoczonego głosu dla profesjonalistów z branży fryzjerskiej i barberów!"

Collette Osborne z Salon Owners United powiedział: "Jeśli pandemia zrobiła cokolwiek, to obnażyła linie błędu i słabości w naszej branży, więc wierzę, że jeśli mamy odzyskać silniejszy, musimy mieć jeden zbiorowy głos, który możemy wykorzystać do wywołania zmian bardzo potrzebnych, aby zapewnić nam zrównoważoną przyszłość.

"The Hair & Barber Council i Keith Conniford byli wieżą siły dla Salon Owners United podczas tego kryzysu, będąc moim zaufanym źródłem wsparcia i wskazówek dla naszych członków, kiedy potrzebowali tego najbardziej, za co będę im dozgonnie wdzięczny.

"Cieszę się, że mogę pracować razem z Keithem Connifordem, którego darzę ogromnym szacunkiem zarówno osobiście, jak i zawodowo, a dzięki naszej współpracy mogę szczerze powiedzieć, że będziemy niestrudzenie pracować dla branży fryzjerskiej i barberskiej, tak jak Keith robił to przez wiele lat.

To partnerstwo ma na celu wprowadzenie w życie hasła przewodniego Hair & Barber Council "Shaping the Future Together" (Wspólne kształtowanie przyszłości).

Mariusz Kulczycki

Redakcja supershape.pl