14 lutego 2022 Udostępnij

Oto jak zwiększyć swoje szanse na wygranie Nagrody!

Zgłaszanie nagród nie jest nauką o rakietach, ale stworzenie zgłoszenia wymaga (nie tak bardzo) sekretnej formuły - i dotyczy to nagród każdego rodzaju... lokalnych nagród biznesowych, globalnych nagród fotograficznych, krajowych nagród branżowych. Konkurs MOBAA's - Modern Barber Awards kończy się 28 lutego. W każdej z dziewięciu kategorii, obejmujących tematy biznesowe i kreatywne, znajdą się zgłoszenia, które zostaną zauważone, ponieważ są zgodne z formułą... A więc tak to wygląda:

Nie spieszsię z wyborem kategorii, aby wejść: każdy wpis Nagroda powinna mieć miłość i wysiłek lavished na nim, więc upewnij się, że dokonasz właściwego wyboru dla Ciebie i Twojej firmy. Zacznij od zastanowienia się nad swoimi mocnymi stronami. Czasami to Ty jesteś ostatnią osobą, która może ocenić, gdzie leżą Twoje mocne strony lub mocne strony Twojej firmy (wszyscy jesteśmy swoimi najgorszymi krytykami), więc poproś o pomoc pracowników, rodzinę, przyjaciół i klientów. Prawdopodobnie usłyszysz podnoszące na duchu informacje zwrotne, których nigdy nie rozważyłbyś sam. Następnie PRZECZYTAJ KRYTERIA, jak NAPRAWDĘ przeczytaj kryteria, a następnie dopasuj swoje mocne strony do kryteriów. Nie wysadzić liczbę słów, zapewniają niewłaściwy typ obrazowania lub "go off piste" na kryteria. Najbliższe mecze będą te, które są najbliżej wygranej.

Dowód pierwszy, ostatni, zawsze: jeśli nie możesz udowodnić swoich twierdzeń w zgłoszeniu, to jest to fikcja i chociaż każdy sędzia uwielbia dobre historie, to zanim do Ciebie dotrze, przeczyta już mnóstwo zgłoszeń. Wyróżnij się dzięki mocnym informacjom popartym wszelkimi wymaganymi dowodami. Wszystko z liczbami, wykresami i obrazami będzie pomocne. Po raz kolejny PRZECZYTAJ KRYTERIA. Sędziowie będą regularnie odwoływać się do kryteriów, aby upewnić się, że prace spełniają wszystkie wymagania i dostarczają właściwych dowodów we właściwym formacie.

Bądź wyjątkowy: pozwól, aby Twoja pasja i osobowość ujawniły się, to właśnie czyni Ciebie i Twój biznes wyjątkowymi. Wyróżniające się zgłoszenie będzie pełne Twojej energii i zapału, a to jest zaraźliwe!

Ciesz się procesem: jedną z niezaprzeczalnych zalet udziału w konkursie jest to, że jeszcze przed naciśnięciem przycisku "wyślij" lub wysłaniem zgłoszenia spędziłeś cenny czas, przyglądając się swoim sukcesom, analizując swój biznes, zbierając wspaniałe informacje i słuchając opinii ludzi, których wkład cenisz. Udział w konkursie zmusza Cię do zatrzymania się i zastanowienia nad tym, gdzie jesteś i pomaga Ci wskazać drogę do większego sukcesu w przyszłości.

Nie bierz tego do siebie: jeśli nie dojdziesz do finału lub nie wygrasz, nie inwestuj ani chwili swojego życia w zgrzytanie zębami i złe samopoczucie. Oznacza to tylko, że tego dnia, dla tych sędziów, w tym momencie, inne zgłoszenie trafiło w dziesiątkę. Cała wielka wartość, jaką masz w swoich umiejętnościach i swoim biznesie, nie zmieni się, więc spróbuj ponownie następnym razem.

PS Kiedy już skończysz - potraktuj to jak wygraną! Każda kategoria Każda kategoria ma trzech finalistów, ale w innych konkursach może być ich więcej i warto to uczcić. Nagrody (takie jak MOBAA) często oferują finalistom materiały marketingowe, takie jak naklejki na okna i szablony informacji prasowych dla lokalnej prasy, więc krzycz o tym!

PPS Jeśli wygrasz - pamiętaj, że nie wygrywasz jednego dnia, wygrywasz przez 365 dni! Umieść swoją wygraną na swoich materiałach marketingowych, podpisie email, profilu na Instagramie... w każdym cholernym miejscu, które możesz znaleźć, aby powiedzieć światu, że zostałeś zauważony za bycie niesamowitym.

Powodzenia!

Magdalena Olszak

Redakcja supershape.pl