27 listopada 2021 Udostępnij

American Crew UK All Star Challenge 2021 startuje

Nadszedł czas na American Crew All Star Challenge 2021 - zgłoszenia są już otwarte! American Crew®, Oficjalny Dostawca dla Mężczyzn™, przyjmuje obecnie zgłoszenia do konkursu 2021 All-Star Challenge, corocznego poszukiwania największych talentów w branży pielęgnacyjnej. Na całym świecie najlepsi fryzjerzy i styliści mają szansę wziąć udział w kreatywnym showdown, w którym mają za zadanie stworzyć najlepszą współczesną interpretację i wyraz stylu American Crew.

W ramach Wyzwania All-Star fryzjerzy i styliści mają za zadanie sprawdzić swoją technikę i talent, używając produktów American Crew do stworzenia stylizacji, które uchwycą wyznaczającego trendy, a zarazem ponadczasowego ducha marki. Zainspirowany zaangażowaniem American Crew w profesjonalną branżę fryzjerską, konkurs, który rozpoczął się w jednym kraju, przekształcił się w globalne wydarzenie, które od momentu powstania dało ogromne możliwości ponad 11 000 stylistów na całym świecie.

Zgłoszenia do globalnego konkursu zostaną ocenione przez krajowe jury w celu wyłonienia krajowego zwycięzcy, który następnie weźmie udział w globalnym konkursie, w którym zostanie wyłonionych pięciu zwycięzców. Zgłoszenia będą oceniane pod kątem pięciu różnych podstawowych kompetencji: barbering (mistrzostwo w strzyżeniu, blaknięciu i goleniu), wysoka tekstura (umiejętność wykazania się umiejętnościami technicznymi, kształtem i kontrolą podczas pracy z włosami o wysokiej teksturze), długość (doskonałość w strzyżeniu i stylizacji długości włosów przy zachowaniu męskiego charakteru), retro (umiejętność odtworzenia klasycznego strzyżenia z przeszłości przy zachowaniu doskonałości technicznej w strzyżeniu i stylizacji) oraz trend (umiejętność myślenia perspektywicznego poprzez tworzenie kształtu lub stylu, który może stać się trendem w przyszłości).

Zwycięzcy 5 All-Star Challenge 2021 otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 5 000 dolarów oraz opłaconą wycieczkę do Barcelony w Hiszpanii, gdzie wezmą udział w redakcyjnej sesji zdjęciowej z udziałem założyciela American Crew i znanego fotografa Davida Raccuglia.

"W obliczu wielu wyzwań stojących przed branżą fryzjerską i salonami podczas globalnej pandemii, tegoroczna edycja All-Star Challenge jest bardziej aktualna niż kiedykolwiek wcześniej. Zwracamy uwagę na talenty, aby pomóc im w rozwoju kariery w kluczowym dla branży okresie i otworzyć drzwi zarówno dla aspirujących, jak i uznanych profesjonalistów" - powiedział założyciel American Crew, David Raccuglia. "Każdego roku jestem zaszczycony, że mogę być częścią All-Star Challenge, aby dać platformę stylistom i groomerom, a w tym roku czuję się jeszcze bardziej osobiście. Mamy nadzieję, że ten konkurs pomoże dać twórcze ujście profesjonalistom, którzy mogli zmagać się w tym trudnym okresie, jednocześnie nadal inspirując i edukując studentów. "

Aby wziąć udział w konkursie All-Star Challenge, styliści są proszeni o stworzenie fryzury, która najlepiej reprezentuje wygląd American Crew

.

Fryzura ma być przedstawiona na wybranym przez nich modelu i zaprezentowana na dwóch (2) czarno-białych zdjęciach modelu od poziomu klatki piersiowej wzwyż. Model powinien znajdować się na pustym tle, przy czym jedno zdjęcie powinno być skierowane na twarz, a drugie powinno skupiać się na profilu. Do zdjęć należy dołączyć krótki opis wyglądu i produktów, które zostały użyte do jego stworzenia. Zgłoszenia zostaną otwarte 1 marca 2021 roku i będą przyjmowane do 15 maja 2021 roku. Dalsze szczegóły dotyczące finału w Wielkiej Brytanii i Irlandii zostaną ogłoszone, a zwycięzcy globalni zostaną ogłoszeni 7 czerwca 2021 r.

Aby uzyskać więcej informacji na temat American Crew i All-Star Challenge oraz zapoznać się z oficjalnymi zasadami, odwiedź stronę AllStarChallenge.AmericanCrew.com i podążaj za linkami do strony zgłoszeniowej All-Star Challenge.

Użyj hashtagów #AllStarChallnge #LiveTo Create, aby pokazać swoją ekscytację w mediach społecznościowych.

Ten post jest sponsorowany we współpracy z American Crew.

Dorota Kozłowska

Redakcja supershape.pl